Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Dvě krátké vycházky

Zdravím LKáčka, nedávno jsem se vydal na svou oblíbenou vodu, která leží v krásném prostředí Slavkovského lesa. Na této vodě jsem už párkrát chytal, viděl jsem zde krásné ryby, ale bohužel se mi zde moc nedaří. Proto je pro mne každá návštěva této vody velikou výzvou. Měl jsem před sebou dvě krátké vycházky u této krásné vody.

První vycházku jsem se probudil do teplého, ale deštivého rána. První, co mě napadlo bylo, že by mi změna počasí mohla pomoc. Po příjezdu k vodě jsem vybalil věci a chystal montáže. Na jeden prut jsem použil návazec z fluorocarbonu a jako nástrahu zvolil Fresh boilies Nutric Acid/Ananas 18mm obalený v pastě a přidal jsem malé PVA s peletkami stejné příchutě. Na druhý prut jsem zvolil návazec ze šňůrky Gladiator a za nástrahu Peperin 18mm obalený v pastě a taktéž PVA s peletkami. Pár hodin po nahození se mi rozjíždí Nutric Acid/Ananas. Po chvilce podebírám malého, za to krásného řádka. Rychlá fotka a šup do vody. Zhruba po hodině přichází záběr i na Peperin. Opět menší ryba, krásný lysec. To bylo z této vycházky vše. Odjíždím domů spokojený a těším se na další vycházku na tuto vodu. 

Druhá vycházka pro mne byla utrpením. Neskutečné horko hned od rána. Slunce pálilo a já cestou k vodě přemýšlel, jakou montáž a nástrahu zvolím. Po příjezdu k vodě bylo rozhodnuto. Ryby byly na hladině, a tak jsem zvolil Zig rig s popkou Compot NHDC 18mm na jeden prut a na druhý prut opět můj oblíbený Nutric Acid/Ananas. Slunce nabíralo na síle čím dál víc, když v tom se rozeznívá můj hlásič, brzda se rozjíždí a já vím, že Zig rig byla správná volba. Podebírám menšího šupináče. 

Před lovem jsem nijak nevnadil, jelikož jsem měl vždy jen pár hodin na chytání, ale i přesto se mi podařilo pár ryb ulovit. Tak zase někdy od vody. 

Za LK Boys
Pavel Barták

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.