Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Věrnostní program

Podmínky členství ve věrnostním programu

LK Baits TEAM

Členem Teamu LK Baits se stává každý zákazník, který se registruje na našem webu. Registrací automaticky získáváte možnost zvýhodněného nákupu na celý sortiment rybářských potřeb v internetovém obchodu dle výše objednávek a další zvýhodnění prostřednictvím slevových akcí. Registrací v našem internetovém obchodu uplatňujete cenové zvýhodnění sportovního rybolovu na rybářských revírech Sahara.

Součástí slevového programu je také doprava ZDARMA nad 1.999,- Kč

LK Baits – Lukáš Krása  Vám přeje příjemný nákup

Po provedené registraci je nutné zadat v horní části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo. Tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet LK Baits Club připsána po 14 pracovních dnech.

 

1. Úvod

Zákaznický LK Baits Team je věrnostní program pro naše zákazníky internetového obchodu www.lkbaits.cz.  Předpokladem pro vstup do klubu je realizace platné registrace na www.lkbaits.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

2. Členství v LK Baits TEAMU

2.1. Podmínky přijetí do LK Baits TEAMU

2.1.a. Členem LK Baits TEAMU se může stát pouze osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do klubu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.lkbaits.cz, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů.
2.1.b. Členem LK Baits TEAMU se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.lkbaits.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.
2.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem LK Baits TEAMU automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do teamu realizuje nákup bez registrace.

2.1. Výhody vyplývající z členství v LK Baits TEAMU

2.1.a. Člen klubu po splnění podmínek (viz. bod 2.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.lkbaits.cz slevu ve výši 5 – 15%. Slevové limity v bodu 3.b. jsou uvedeny pouze pro členy LK Baits TEAMU. Výhody a slevy získané členstvím v LK Baits TEAMU platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě www.lkbaits.cz. V kamenné prodejně není možné tyto slevy uplatňovat!

2.2.   Slevové limity  

2.2.a. Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena LK Baits TEAMU realizovaných od 1.11.2018. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 0 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Obrat pro postup do vyšší kategorie je počítán za posledních 24 měsíců.

VIP zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 15 001Kč až 50 000Kč. Po dosažení celkové útraty 50 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% VIP slevy Lukáše Krásy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Obrat pro postup do vyšší kategorie je počítán za posledních 24 měsíců.

zákazník - 15% sleva Lukáše Krásy

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 50 000 Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce!

Hodnota nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.3.a. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové  finanční částky na účet Lukáše Krásy. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.4.b. Odpovídájící slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena LK Baits TEAMU na eshopu www.lkbaits.cz

2.5.c. Člen LK Baits TEAMU je informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.lkbaits.cz . Slevy se nesčítají u dalšího cenového zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných internetovým obchodem www.lkbaits.cz. 

3.1 Vyřazení z LK Baits TEAMU 

3.1.a. Člen LK Baits TEAMU může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství.
3.1.b. LK Baits – Lukáš Krása  si vyhrazuje právo zrušení členství v LK Baits TEAMU každému, kdo poruší podmínky členství.     

4.1 Povinnosti člena vyplývající ze členství v LK Baits TEAMU

4.1.a.  Člen LK Baits TEAMU se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.lkbaits.cz. Změnu údajů je možno realizovat písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu. Při změně údajů je nutné uvést zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, fakturační adresu, příjmění...).

5.1. Povinnosti a práva Lukáš Krása vyplývající z členství v LK Baits TEAMU

5.1.a. Lukáš Krása si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství v LK Baits TEAMU bez předchozího upozornění.

5.1.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má Lukáš Krása právo odmítnout členské výhody člena LK Baits TEAMU.

6.1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

6.1.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
6.2.b. Lukáš Krása si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z LK Baits TEAMU, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

7.1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu LK Baits TEAMU

Slevy nemusí být aplikovány na produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Zboží označené červeným štítkem: Výprodej, Sleva

8. Kontaktní adresa

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Tel.: +420 733 359 542
E-mail: info@lkbaits.cz

9. Závěrečná ustanovení
Tyto podmínky platí od 1.listopadu 2018. 

Mnoho příjemných nákupů za skvělé ceny Vám přeje Lukáš Krása – LK Baits.

CHCI SE REGISTROVATPřihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.