Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Ve znamení Nutric Acid II.

Je konec října, už začala být pořádná zima. S taťkou a kamarádem Štěpánem jsem se domluvil, že si ještě vyjedeme na soukromou vodu. Nastal onen den a já se nemohl dočkat.

Vyjeli jsme kolem půl páté a v za chvíli jsme byli u vody. Jako první jsme zakrmili mixem z pelet a boilie. Zanedlouho jsme měli vše připraveno a pruty byly ve vodě. Na jeden jsem si dal svůj osvědčený Nutric Acid a na druhý Jeseter Special boilie s Jeseter Special pastou. Po zhruba hodině se Štěpánovi rozjel prut na peletu a záběr přinesl setkání s kaprem, kterého jsem ulovil v dubnu. Po chvíli začal ryby tahat taťka. Jen já pořád nic. Ryby jsem se dočkal až ve 23:10. Úlovkem byl kapr s váhou kolem 10 kilo. V tu chvíli vytáhl kapra i taťka, takže carp-duo. Kapři zabrali na Nutric Acid stejně jako jeseter, kterého jsem bohužel ztratil u břehu. O půlnoci jsme měli dva záběry a asi po 20 minutách boje a sukování vlasce jsme dostali na břeh dva kapry. Jeden měl 14 kilo a druhý kolem 10kilo. Opět nahazujeme pruty a jdeme spát. Po třech hodinách mě probouzí záběr. Vytáhl jsem kapra kolem 10 kg. Potom přišlo několik dalších záběrů. Mezi nimi jeseter kolem 90 centimetrů. Po rušné noci si dopřáváme snídani. Kolem sedmé Štěpánovi zabrala ryba. Po výskoku bylo jasné, že je to jeseter. Ze srandy jsem řekl: „Tak ještě já a dáme jeseter-duo“. V tu chvíli se mi rozjel prut a byl tam! Pořizujeme fotky a pouštíme opancéřované krasavce zpět. Od doby, kdy zabrali jeseteři, signalizátory zmlkly. Záběr přišel až na Nutric Acid a Pop-Up Mussel. Po této rybě začalo pršet, snížil se tlak a ryby přestaly projevovat aktivitu.

Tato výprava byla velice úspěšná. Taťka si zvednul osobní rekord, Štěpán si podle přání chytnul jesetera a všichni jsme si výpravu pořádně užili. Veškeré ryby byly uloveny na boilies Nutric Acid.

Přeji hodně záběrů.

Vojtěch Kunc

article img

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.