Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Ve stínu smrků

02. 11. 2019

LK Baits, Zprávy od vody, LK Boys

Tomáš Koubek

Ahoj LKáčka, nedávno jsem vyrazil na krátkou jednodenní vycházku na jednu ze svých oblíbených vod. Původně byl plán úplně jiný, a to, že pojedu na víkend. Bohužel jsem ale musel do práce i v sobotu, a tak jsem vyrazil jinam. I přes to, že jsem nemohl odjet na celý víkend, byl jsem vlastně šťastný, že vyrazím alespoň na jeden den.

Nedělní ráno, krásné letní počasí a já budu v chládku pod vzrostlými smrky, tohle mi hned po probuzení prolétlo hlavou. Asi každý z nás zná ten pocit, kdy si řekne, že dneska je ten den, den úspěchu. Dorazil jsem k vodě a vybral si místo v mělčině, téměř u konce rybníka. To byla má jediná chyba toho dne.na jednom prutu posílám do vody Fresh boilies 18mm Peperin a na druhém, zde již osvědčenou a bezkonkurenčně nejlépe fungující Freshku z řady Duo X-tra, a to Nutric Acid/Ananas. Celé dopoledne bez rybí aktivity v celé zadní části rybníku. Jen u tělesa hráze se pořád vyhazují ryby. Sakra, co teď? Mám jít na druhou stranu k hrázi nebo čekat tady? Asi největší dilema. Ryby jsou u hráze, to je evidentní. Výskok za výskokem, když v tom se ukazuje výskokem i vetší kapr. Je rozhodnuto, balím a jdu blíž k hrázi. Po pár minutách je sbaleno a já se vydávám na druhou stranu rybníka.

Přicházím na druhý břeh, pod dva staré, opravdu veliké smrky, kousek od hráze. Příchutě nástrah zůstávají stejné a ihned putují do vody. Peperin házím kousek od hráze, kde skočil ten vetší kapr, a přikrmuji hrstí boilies stejné příchutě. Nutric Acid/Ananas posílám téměř pod nohy. Po čtyřech hodinách přichází záběr od hráze na Peperin. Podle bojovnosti by to mohl být ten kapr, který tu skákal. Krásný kapr. Rybu podebírám a nesu do podložky, abych si ji mohl pořádně prohlédnout. Nádherný šupináč, vetší ryba z této vody, krásně stavěný kapr. Takových ryb je tu jak šafránu. Maximální spokojenost. Po asi dvou hodinách přichází záběr i na Nutric Acid/Ananas. Opět bojovník. Že by to byl amur? Kdepak, je to kapr, nízký ale dlouhý šupinatý bojovník. To je neuvěřitelný. Takových dní a hodin tu čekám na větší rybu, i když vím, že jich tu pár je a dneska to konečně klaplo a hned dvakrát. Obrovská radost. Odjíždím strašně šťastný. Asi to tak osud a svatý Petr chtěli, abych nejel na víkend jinam a jel právě sem, abych konečně mohl držet krásnou rybu z této vody. Děkuji Ti svatý Petře.

Za LK Boys
Tomáš Koubek

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.