Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Tipy na vánoční dárky

03. 12. 2021

Rybářské značky News & Fish TV, Ostatní

Tým LK Baits

Nevíte, jaký dárek k Vánocům vybrat pro rybáře? Poradíme Vám!

Výběr rybářského vybavení bývá často složitý i pro samotné rybáře, natož pro manželky, přítelkyně, partnerky a vůbec všechny, kteří nerybaří. V tomto článku se Vám pokusíme nabídnout několik tipů na Vánoční dárky, které potěší každého rybáře.

Základem rybářského vybavení bývají pruty a navijáky, které se asi každému vybaví jako první. Rybářské pruty a navijáky jsou ale velmi specifickou záležitostí, existuje mnoho a mnoho různých modelů a variant pro různé způsoby a styly lovu, a je velice složité trefit se konkrétním produktem do chuti daného rybáře. Pokud tedy přesně nevíte, po jakém konkrétním modelu váš rybář touží, co přesně mu vyhovuje, pokud se před vámi o nějakém konkrétním prutu nebo navijáku nezmínil, raději bychom se této kategorii při předvánočním nákupu vyhnuli, existuje totiž spousta vhodných rybářských dárků, které udělají radost a dobře poslouží opravdu každému rybáři bez rozdílu!

Každý rybář potřebuje kvalitní návnady a nástrahy, aby byl u vody úspěšný. A nějaká nová neokoukaná nástraha potěší pod stromečkem každého rybáře, protože rybáři jsou většinou zvědaví a rádi zkouší nové a nové nástrahy, které se na trhu objeví. Takovou novinkou může být například řada CUC!, která potěší každého milovníka lovu kaprovitých ryb, bez ohledu na to, zda rybář loví na feeder nebo klasickou položenou. V této řadě najdete atraktivní nástrahy, dipy, nugetky do krmítka nebo zbrusu nové šťavnaté rozinky, které nenechají v klidu žádnou kaprovitou rybu. To vše v nejoblíbenějších a nejúspěšnějších příchutích – stačí si jen vybrat!

Pro vyznavače methodfeederového lovu máme speciální řadu IQ Method Feeder, která obsahuje malé feederové boilies, dipované Fresh boiliesfeederové peletky, plovoucí Fluoro boilies, atraktivní nástrahy GumyGum a dipy.

Vyznavači lovu kaprů mohou vyzkoušet nové NUTRIGO, které je vyráběno unikátní technologií za studena, kdy nedochází ke snižování kvality použitých ingrediencí. NUTRIGO se nedá s žádnou existující návnadou porovnávat, protože v sobě nese několikanásobnou sílu, někdy stačí jen pár kuliček, abyste u ryb vyvolaly potřebu se krmit.

Ideálním dárkem k Vánocům bývají i knihy. Dlouhé zimní večery přímo vybízejí k četbě. Lukáš Krása napsal dvě knihy, které jistě potěší nejednoho rybáře nebo i jen zájemce o rybaření. Kniha Kapří tajemství začíná kapitolami Podrobně o kaprovi a Životní prostředí ryb, kde se čtenář dozví nové poznatky o kaprovi a jeho spojení k životnímu prostředí a k nám rybářům. Na těchto kapitolách s Lukášem Krásou spolupracovali odborníci přes rybí profesi, kteří odhalují jisté souvislosti trochu z jiného soudku. Poté se psaného slova ujímá Jaromír Kratěna s Tomášem Blažkem v kapitole Kaprové udice a kniha následně pokračuje mnoha dalšími kapitolami (více zde). Nejnovější kniha Chytám svůj život otevře brány všem k poznání úžasného světa rybařiny. Ve strhujících příbězích od vody plných jeho vlastních emocí, myšlenek a pocitů nastíní svoji životní cestu rybáře. Nejzajímavější, někdy až fascinující zážitky z jeho rybářských výprav doma i v zahraničí budete číst doslova jedním dechem. Ve své nové knize se s Vámi Lukáš podělí o nevšední pocity štěstí a svobody z pobytu v malebné přírodě i ze zdolávání kapitálních ryb, prozradí Vám svá nejoblíbenější rybářská místa, pobaví Vás vtipnými rybářskými dialogy, přiblíží nelehký zrod své vlastní, dnes velmi úspěšné firmy LK Baits a také poodhalí velkou část ze svého soukromí. Na Vaše přání do knihy Lukáš Krása napíše věnování nebo cokoliv si budete přát. Vaši žádost napište prosím do poznámek v objednávce. Obě knihy je možné koupit dohromady jako dárkový balíček za zvýhodněnou cenu.

Dobrým tipem na vánoční dárek je rybářské oblečení – stylové tričkomikina nebo třeba kšiltovka potěší každého rybáře. Každý rybář také využije gumové holínky, které si hravě poradí s rosou, blátem a vodou, nebo polarizační brýle, které nejenom chrání zrak rybáře, ale pohlcují i odlesky od vodní hladiny, takže rybář mnohem lépe vidí pod hladinu a dokáže snadněji lokalizovat ryby. Zejména v chladnějším období se zase velmi hodí kvalitní teplé oblečení značky Norfin, jako jsou ponožkytermoprádlo nebo čepice. Do těch největších mrazů jsou pak mimořádně komfortní vyhřívané vložky do bot, které udrží rybářovy nohy v teple za všech podmínek.

Univerzálním dárkem mohou být pouzdra na rybářské doklady, které každý rybář musí mít při každém lovu u sebe.  A pokud stále váháte, jaký dárek vybrat, nabízíme i dárkové poukazy, kterými nemůžete nikdy nic zkazit. Rybář si za poukaz vybere vybavení přesně podle svého přání – jak jednoduché! Pro milovníky lovu velkých kaprů nabízíme také poukazy na lov na našem exkluzivním klubovém revíru Sahara.

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.