Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Společné setkání po roce a půl

11. 07. 2019

LK Baits, Zprávy od vody, LK Boys

Jan Lavička

Dne 15.6. jsme se konečně po roce a půl opět setkali s Jiřím Halačkou. Bylo to dlouhé a nebudu lhát, i u vody jsou momenty, kdy byste byli rádi za společnost. Úraz s kolenem, který měl můj kamarád, bych nikomu nepřál, jelikož takovou rekonvalescenci, kterou musel podstoupit zrovna Jirka, byla hrozná, ale snad se blýská na lepší časy a budeme moci spolu opět plánovat společné vycházky k vodě. Naše první plány byly hned jasné, kam na svaz? Volba padla na pískovnu nedaleko od našeho bydliště, kde je dobrý přístup k vodě pro Jirku a mohl by se povést i nějaký hezčí úlovek kapra.

Poslední dobou se všichni pereme u vody s teplotami přes 30°C a ani tuto neděli (16.6.) tomu nebylo jinak. Od čtvrté ráno oba posíláme své montáže na předem vytipovaná místa a čekáme na první záběry. Bylo to dlouhé, ale přece jenom první záběr! Jirkovi se v 10:15 rozjíždí levý prut na jednu 18mm kuličku Spice Shrimpa a první naše společná vycházka dopadla v našich očích úspěšně – „Tak alespoň jeden kluk se na nás přišel podívat!“ – říkáme si, protože udělat v tom vedru záběr bylo těžké. Byl to jediný ulovený kapr za 8 hodin rybolovu, a tak se domlouváme, už aby byl konec června a sedli jsme si zase k vodě na předem objednanou lokalitu. Já se záběru nedočkal.

14 dní uteklo jako voda a oba najíždíme na soukromý revír Brloh na jihu Čech. Vodu jsme vybrali cíleně skrze přístup k vodě. Počasí, které hlásili na víkendové rybaření u vody, bylo hrozné! Zase vedra! No nic, nakrmit a čekat, co přinese noc. První záběr dostávám já kolem 23:30 na prut s jednou kuličkou 24mm Spice Shrimp. Po zdolání kapr odhadem kolem 9 kg je zpět ve svém živlu. Jirka není pozadu a v 1 ráno dostává padák! Krásný lysec kolem 10kg je před kamerou a po krátkém videu ho pouštíme také zpět. Během noci Jirka zdolává ještě jednoho menšího šupináče kolem 6 kg. V sobotu ráno za světla Jirka dostává brutální jízdu! Po zvednutí prutu mu ryba po chvíli spadla. Celý sobotní den je opět horko a ryby stávkují, říkáme si, poslední noc je před námi, tak snad se něco splete. Noc utekla jako voda, kdy jsme oba udělali 2 záběry, z toho Jirka oba proměnil, 13 a 10 kg na námi milovaný Spice Shrimp, a mně obě ryby spadly, tak to někdy je. Jsem moc rád, že už zase spolu můžeme jezdit k vodě a prožít tak nové zážitky společně!

Ať vám to jezdí!
S pozdravem Jan Lavička a Jiří Halačka

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.