Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Saharská zátoka

18. 07. 2019

LK Baits, Zprávy od vody, Vaše příspěvky

Jakub Kovář

Na Saharu jezdím už pěknou řádku let a jelikož soukromé vody nevyhledávám, tak Sahara je pro mne naprostou výjimkou. Dá se říct, že ji ani jako soukromou vodu neberu. Spíše je to pro mě klubová voda, a ještě přesněji srdcová záležitost. A to z jednoho prostého důvodu, a tím jsou lidé, kteří se kolem revíru točí a kteří se na chodu pískovny podílejí.

Všechna ta práce a úsilí, které do toho vkládají, aby vytvořili revír, který nebude jako z kopírky na soukromé vody, se jim vrací v podobě krásných, zdravých a hlavně od malička vychovaných kaprů, kdy každý kapr je takřka unikát. A je radost s těmito kapry poměřit síly, protože jí mají opravdu na rozdávání. A tím chci celému Saharskému teamu poděkovat za to, co pro nás rybáře dělají, že se snaží vybudovat pro kapraře vodu, která nebude jen pouhou mašinou na peníze, ale slastí zde strávit chvilky na břehu a setkat se se saharskými plnokrevníky.

Takže chlapi, díky a díky, že mohu být toho všeho součástí, je mi ctí.

A teď k víkendu na V.I.P. zátoce:

Je málo míst na Sahaře, která za ty léta neznám, a když se mi naskytla možnost tohle místo navštívit, tak jsem neváhal ani sekundu. Do zátoky jsem vyrazil s mým nejlepším kámošem a zároveň rybářským parťákem. A víkend to byl víc než parádní. Každý jsme měli taktiku jasnou, jeden prut na plovku lehce nade dnem a druhý prut samotná kulička na dno. K háčku jsme dávali malé PVA punčošky s drceným boiliesem. Chytali jsme kousek od břehu a byla to ta správná taktika. Záběry nám chodily skoro každou hodinu během dne. V noci to bylo na záběry slabší, ale aspoň byl čas na spaní. Co se týče velikosti ryb, tak průměrná váha se pohybovala od 10-14kg a dva Karlosovy největší kusy měli přes 18kg.

Víkend to byl krásný a už se těším na další setkání. A hlavně přeji všem rybářům krásné úlovky na této pískovně. A prosím všechny, ať se k rybám chovají se vší úctou, aby se kapři měli stále tak fajnově, jako je tomu doposud, a mohli dělat radost další řadu let dalším rybářům.

Tak petrův zdar!
Jakub „Smith“ Kovář

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.