Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Rybáček Camp pohledem Míry Kratěny

03. 10. 2019

LK Baits, Články, Rybáček Camp

Jaromír Kratěna

Společně s Lukášem a dalšími instruktory jsme se domluvili, že uděláme kemp pro mladé rybáře. Myslím, že jsme měli všichni touhu mladým lidem, co mají rádi přírodu a lov ryb, ukázat, že kaprařina je stále o určitém životním stylu, chování se k překonanému úlovku a užití si pobytu v přírodě plnými doušky.

Postupně se tak trochu z lovu kaprů v naši zemi stává spíše levné kempování a objevuje se prostor pro vulgární borce, kteří si honí svá trička na nesmyslech vypuštěných do éteru. Pro nás, kteří pamatujeme kaprařinu a opravdové kapraře z dob našich začátků, je svým způsobem morální povinností předat ducha tohoto krásného koníčku dál. Když budu mluvit za nás s Hančou, tak musím říci, že to byla jedna z těch nejlepších rybářských akcí, které jsme v životě zažili. Určitě to má smysl a věřím, že budeme s tímto projektem pokračovat i v dalších sezonách. Stejně tak bych rád poděkoval stovkám dalších lidí, kteří organizují podobné akce pro mladé vyznavače Petrova cechu po celé republice.

O revíru Sahara asi nemusím moc psát. Je to hezká voda, která bude rok od roku ještě hezčí, je až neuvěřitelné, jak rychle dovede příroda zacelit holá prostranství krásnou zelení! Ryby – to je zde kapitola sama o sobě. Tolik hezkých a druhově zajímavých rybích jedinců jsem snad nikde ani neviděl.

Během lovu na této akci jsme společně s kluky chytili řadu hezkých kousků a zažili mnoho soubojů s kapry, kteří nedají nikomu nic zdarma. Dle nadšených kluků myslím, že si každý užil celý program kempu jak jen nejvíce to šlo. Věřím, že se za rok opět sejdeme...

Díky všem!!!

Míra Kratěna

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.