Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

První březnový rybolov

Petrův zdar. Před nějakou dobou jsem přemýšlel, kdy zajít poprvé v letošním roce k vodě

          Ze začátku roku moc času nebylo, počasí taky zrovna nepřálo a tak jsem to pořád odkládal. Přišel ale čas (a to určitě všichni znáte) že už vám začne pořádná rybačka chybět a tak padla volba na první březnový víkend.

          Po návštěvě výstavy v Praze jsem byl plný očekávání a těšil sem se na tu chvíli až budu u vody zamykat auto a půjdu obejít rybník. 1.března se tak stalo a s narvaným autem až po střechu (pokaždý si říkám že si vezmu 2 pytlíky, kýbl, pruty, křeslo a jdu) jsem přijel k nádrži, na které jsem byl již předtím dvakrát, ale v létě. Takže jarní premiéra. Po obchůzce rybníku jsem si našel dvě místa, kde se ukazovaly ryby, místo na břehu bylo a tak padla volba na hloubku. Po rozednění už se žádné ryby neukázaly, takže to byla loterie buď a nebo. Tři dny před chytačkou jsem jezdil místo pravidelně krmit mixem zhruba 30ti kuliček SpiceShrimpu a Ananasu, takže jsem doufal v záběr i v hodně studené vodě. Netrvalo to ani půl hodiny a do vody letěl první prut na krmné místo, PVA sáček s peletami Fruitberry a boilie Ananas. Mezitím dorazil kamarád Kuba a já začal chystat dál. Druhý prut letěl o dvacet metrů jinam, tentokrát samotná plovka.

          Po úspěšném dopoledni, kdy se nám podařilo dostat na břeh 6 kaprů jsme si řekli, že chytání bylo dost, přišel čas na novinky. Volba padla na NUTRIGO. V tašce se na mě usmívaly dva pytlíky  - Mango a Bloodworm. Na tuhle chvilku jsme byli strašně zvědaví oba dva, novinka, jak to asi bude fungovat.

          Připravili jsme montáže a poslali je do vody. Do hodiny od nahození mého prutu jsem tahal na břeh nádherného lysce, PVA sáček s peletkami SpiceShrimp a NUTRIGO Bloodworm pod háčkem. Radost byla velká a tak jsem zvolil podobnou taktiku, ale bez PVA sáčku.

          Celkem se nám v ledové vodě podařilo během 4 hodin (mimo krmné místo) na samotné NUTRIGO Bloodworm vytáhnout 3 kapry. Důvěra v tuto nástrahu u mě stoupla a už teď vím, že má pevné místo v mojí tašce.


S pozdravem 

Lukáš Úlom a Jakub Talácko

Blok souvisejících produktů

 

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.