Dny bezplatné dopravy jsou tady! Dovezeme Vám zboží zcela ZDARMA!

Košík: 0 Kč
0

Na chvilku u vody

10. 09. 2019

LK Baits, Zprávy od vody, LK Boys

Tomáš Koubek

Ahoj LKáčka,

jednoho parného letního dne jsme s Pájou vyrazili na pár hodin k vodě. Slunečné letní ráno, klid a ta krásná hladina bez vlnky před námi. I když jsme neměli ani jeden moc času na lov, přesto jsme navštívili jednu poměrně těžkou vodu, kde je pouze pár kaprů přes 70 centimetrů, s tím, že alespoň jeden úlovek bude cenný.

Dorazili jsme kolem sedmé hodiny ranní k vodě. V tu chvíli už panovaly poměrně vysoké teploty. Během pár minut bylo nahozeno a my si vychutnávali ranní kávu u vody. Pro tento krátký lov jsme zvolili oba stejnou taktiku. Jednu montáž na dno a druhou montáž na lov pod hladinou, na zig rig. Na montáž na dno jsme oba nastražili naši osvědčenou zbraň Nutric Acid/Ananas 18mm ve verzi Fresh a na montáž na zig rig jsme volili plovoucí boiles. Na zig rig jsme měli připravené tři druhy pop up boilies ve velikosti 18milimetrů, a to Record corn, Compot NHDC a Wild Strawberry.

První záběr přichází poměrně brzy, zhruba po půl hodině od nahození. Po silném boji podebírám krásného šupináče, který neodolal Fresh boilies Nutric Acid/Ananas 18mm. Nahazuji a doufám v další záběr. Další ryba přichází Pájovi na plovku Compot NHDC, malý šupináček. Po další hodince se i mě rozjíždí zig rig, nahozený nedaleko břehu. Měl jsem plovku umístěnou jen kousek pod hladinou a v té čisté vodě byla krásně vidět. Pozoroval jsem kapra, který kolem kroužil a vždy se jen zastavil u popky a zase zmizel. Když přijel asi po desáté, popka zmizela a kapr s háčkem v tlamce začal upalovat od břehu. Krátký boj a ryba končí v podběráku.

Zbývaly nám tři hodiny lovu a my byli velice spokojeni, když v tom přišla skupina koupáčů a bez váhání naskákali do vody. V tu chvíli jsme věděli, že je to pro nás špatně, jelikož jsme chytali nedaleko od břehu a kousek od nás naskákali do vody. Rozhodli jsme se proto lov ukončit a vyrazit domů. Ale i tak jsme byli spokojeni. Tak zase někdy…

Za LK Boys
Tomáš Koubek

Předchozí článek Přehled článků Další článek


Zajímavosti z našeho blogu

Začtěte se do poutavých rybářských a dalších článků.

NUTRIGO

15. 02. 2020

NUTRIGO

NUTRIGO - NOVÁ DIMENZE NÁVNAD. NEZŮSTANE KÁMEN NA KAMENI!!

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

15. 07. 2021

Revoluce na sumce: Plovoucí pelety na sumce, které nadnesou rousnice nebo pijavice!

Tak tohle je teda bomba! Česká firma LK Baits na rybářský trh uvedla speciální plovoucí pelety na sumce, které mají…

NUTRIGO PREDATOR

23. 07. 2021

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky. Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám již neunikne.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.